Podczas VIII Międzynarodowej Konferencji "Pożary Wewnętrzne" w Olsztynie uczestnicy mogli wysłuchać prelekcji naszego kolegi Kurta Vollmachera z Belgii. Kurt jest niezależnym ekspertem w dziedzinie magazynowania energii, mającym na koncie m.in. pracę dla komitetów ISO czy organizacji międzynarodowych jak CTIF. Od 10 lat tworzy i rozwija wizję standaryzacji w dziedzinie magazynowania energii.

Nasza współpraca zaowocowała tłumaczeniem jego dokumentu, w którym proponuje on globalną standaryzację ratowniczą rozwiązań stosowanych w segmencie akumulatorów napędzających pojazdy zelektryfikowane. W dokumencie zawarto m.in. wyniki ankiety, którą tłumaczyliśmy dla Kurta jakiś czas temu. Planujemy również kolejne wspólne przedsięwzięcia, które będziemy umieszczać na stronie naszego Programu Certyfikacji Bezpieczeństwa OZE i Nowych Technologii: CBOiNT (www) (Facebook)

Link do dokumentu na dole strony. Życzymy miłej lektury i zapraszamy do zainteresowania Programem CBOiNT.

 01KV przykad

 Dokument w PDF: Wnioski dla poprawy bezpieczeństwa ratowników i personelu pomocniczego. Pojazdy pasażerskie i lekkie pojazdy użytkowe.