Artykuły

AKTUALIZACJA!

Dzięki uprzejmości firmy Air Press z Opola skrypt omawiający techniki operowania prądami gaśniczymi został udostępniony publicznie i za darmo! Dziękuję w imieniu swoim oraz Waszym zarządowi firmy za takie decyzje, bo udowadnia to wspieranie głoszonej przeze mnie od zawsze tezy, że wiedza służąca ratowaniu życia musi być rozpowszechniana za darmo, kiedy tylko się da!

 

Poniżej w stopce zamieszczam CAŁY SKRYPT!

Jednocześnie wrażam zgodę na tworzenie linków do tej podstrony i tego zasobu. Nie wyrażam zgody na pobieranie materiału w celu zamieszczenia na innym serwerze i rozpowszechniania linków w celu generowania ruchu sieciowego i nabijania statystyki na innym serwerze niż www.cfbt.pl. Drogi czytelniku - uszanuj ciężką pracę i chęć propagowania darmowej wiedzy i nie wykorzystuj czyjejś pracy dla własnych korzyści! Dziękuję!

Szymon Kokot-Góra

*****************************************************

Witam wszystkich!

Zgodnie z wielokrotnymi zapowiedziami niniejszym ogłaszam publikację skryptu dotyczącego technik operowania prądami gaśniczymi. Został napisany na zlecenie firmy Air Press (http://www.airpress.com.pl/) z Opola. Skrypt jest darmowy dzięki uprzejmości i decyzjom zleceniodawcy. Aby go otrzymać, należy wysłać wiadomość e-mail na wskazany poniżej adres i wypełnić krótką ankietę (formularz kontaktowy - do pobrania w stopce na dole strony). Ankieta ma na celu zbadanie zasięgu, jaki nasza wspólna praca osiągnie i stwierdzenia które jednostki pozyskały skrypt do celów doskonalenia zawodowego. Bardzo Was proszę o wypełnienie tej ankiety, abyśmy wiedzieli jakim zainteresowaniem cieszy się nasze wspólne dzieło. Adres, pod który należy zgłaszać prośby o przesłanie materiału, to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 img (1) img

W skrypcie starałem się zebrać i w sposób przystępny przedstawić podstawową wiedzę dotyczącą wyboru prądownic i sposobów ich użytkowania przy pożarach wewnętrznych. Użyte przy tworzeniu skryptu modele prądownic zostały wybrane przeze mnie, spośród kilku modeli oferowanych przez firmę Air Press. Miałem pełną dowolność oraz wolną rękę podczas pisania materiału i od samego początku wiadome było, że ma być to materiał edukacyjny a nie reklamowy, co wpłynęło na podjęcie decyzji o współpracy. Chciałbym niniejszym podkreślić, że uważam zaprezentowane prądownice za bardzo dobre - takie, które sam bym wybrał do gaszenia pożarów wewnętrznych. Podpisuję się pod każdym zdaniem w skrypcie.

Poniżej - w stopce - zamieszczam krótką wersję "trailera" mającego zachęcić do pozyskania skryptu. Oczywiście w planie mam rozszerzanie materiału o kolejne elementy.

Miłej lektury!

Szymon Kokot-Góra

SKG-Techniki-operowania-pradami-gasniczymi-www.cfbt.pl.pdf