Ulotki edukacyjne

Zaczynamy akcję!

Naszym pierwszym krokiem w akcji była kampania w mediach społecznościowych. Dzięki zwróceniu się do firm dystrybuujących sprzet strażacki oraz dużych stron społęcznościowych (fanpage) udało nam się osiągnąć ogromny zasięg.

 

Dotarliśmy do około 90 000 odbiorców!

 

To niesamowite! I to w ciągu niewiele ponad tygodnia. Jednocześnie pokazuje to jak ważna i potrzebna jest nasza akcja i jak wielu z Was ją rozumie i wspiera. Naszym kolejnym krokiem jest kontynuacja akcji edukacyjnej i uświadamiającej, a także promowanie dobrych praktyk w walce z nowotworami w straży. Będziemy też publikować materiały, streszczenia badań zagranicznych, inne materiały promocyjne. Będziemy współracować z innymi portalami, które również podejmują ową tematykę. Ulotkę opracowaliśmy we współpracy ze sklepem Strażackie Gadżety. Koledzy wykonali pracę nieodpłatnie.

 

W tej akcji mamy wielu sprzymierzeńców, którzy identyfikują się z naszą misją oraz wolą do walki z zagrożeniami i zapobiegania chorobom zawodowym. Będą oni drukować na własny koszt ulotki i dołączać do zamówień, któe będą wysyłane do Was.

 

Do przeczytania!